неділю, 25 червня 2017 р.

«Великого бажайте!»

Єдиний в Україні обласний заклад освіти «Колегіум для дівчат «Знамення», що знаходиться у Зарваниці на Тернопільщині, традиційно закінчує свій навчальний рік Днем подяки.
Цьогоріч одне з найважливіших, найочікуваніших та найзворушливіших колегіальних свят складалося із двох частин. 10 червня наша родина зібралася разом на урочистості з нагоди завершення навчання одинадцятикласниць та святковий концерт, яким за традицією передувала спільна молитва. А сьогодні, 24 червня, коли важкі іспити та хвилювання вже позаду, настав час прощання з колегіальними стінами, подругами, наставниками, час відпустити дитинство і отримати квиток у доросле життя – атестат зрілості. Замість гучної забави у часі посту – молитовна єдність та висловлення вдячності Господеві за унікальну можливість закінчити свій шкільний вік у Зарваниці під покровом Пресвятої Богородиці.
Урочистості традиційно розпочалися Архиєрейською Божественною Літургією, яку очолив Боголюбивий Владика Теодор Мартинюк. Колегіантки отримали від єпископа подвійний дарунок, адже Владика Теодор двічі розділив з нами радість Дня подяки, двічі звернувся до колегіанток напутнім Божим словом та уділив кожній колегіантці архиєрейське благословення на щасливу життєву долю.
«Кожна з колегіанток-випускниць відчула в словах Владики Теодора батьківську любов і віру, віру в нас. Саме ця віра додає нам наснаги у боротьбі проти жорстокості та спокус світу. Ця віра додає нам мужності і сили. Тому я переконана, що усі випускниці, як і бажав нам єпископ, будуть прикладом для наслідування там, куди покличе нас Господь. Адже протягом двох років навчання Пресвята Богородиця вимолювала для кожної  з нас Боже благословення. Я дуже щаслива, що Бог подарував мені нагоду навчатися в найкращому закладі для дівчат», – ділиться враженнями президент колегіуму «Знамення» Марічка Крамар.
Почесними гостями Дня подяки також були представники влади. Привітав колегіанток з нагоди завершення навчання голова Тернопільської обласної ради п.Віктор Овчарук. Церемонію вручення атестатів очолив перший заступник голови Тернопільської ОДА п.Іван Крисак. Гордістю колегіуму стало нагородження випускниці «Знамення» Вовк Ангеліни срібною медаллю за високі досягнення у навчанні.
Засновниця та багаторічний мудрий керівник «Знамення», а тепер заступник начальника управління освіти і науки Тернопільської ОДА п. Анна Зварич презентувала дівчатам медалики із зображенням Зарваницької Божої Матері та пам’ятні книги – «Заповіт Блаженнішого Патріарха Йосифа Сліпого» з нагоди 125-річчя з дня народження ісповідника віри.
Постать Йосипа Сліпого мала б стати еталоном непідробного патріотизму, віри і служіння своєму народові для кожного випускника, для кожного українця. «Віра та наука – два крила, які є фундаментом колегіуму «Знамення», які єднають нашу спільноту на шляху до благородної мети – виховання національно свідомої  інтелектуальної християнської еліти», – наголошує п.Анна Зварич. І ми маємо ким пишатися, бачимо плоди наполегливої вчительської праці колективу «Знамення» – 15 чарівних, елегантних, добрих, розумних, свідомих українок, справжніх леді.
Тож нехай Заповіт Патріарха стане для наших колегіанток дороговказом у дорослому житті та надихає їх на добрі і величні справи для своєї Церкви та Батьківщини. «Великого бажайте» та гідно несіть у світ високе звання «колегіантки»!




























Немає коментарів:

Дописати коментар