неділю, 4 вересня 2016 р.Урочистості з нагоди початку навчального року

Благослови нас, Божа Мати,
На славу Богові зростати,
На радість людям і батькам,
Допомагай, Пречиста, нам!

Святкового недільного дня, 4 вересня, спільнота «Знамення» знову вітає гостей, які так чисельно зібралися на колегіальному подвір’ї з нагоди посвяти колегіанток 10 класу. Цього року  колегіальна родина поповнилася 19 вихованками, які приїхали до Зарваниці з різних куточків Тернопільщини, а також зі Львівщини, Рівненщини та Івано-Франківщини.
Урочиста академія традиційно розпочалася з Божественної Літургії у церкві Пресвятої Євхаристії, яку очолив духівник закладу отець Зеновій. Хвилюючим моментом для десятикласниць стала посвята у колегіантки. Вони із трепетом в душі тримали у руках «Книгу колегіантки» і промовляли молитву посвяти, прохаючи милостивого Бога здоров’я, любові до церкви і свого народу, допомоги стати свідомою, освіченою християнкою-українкою.
На святковому концерті справді відчувався дух великої єдиної української родини, адже колегіанток приїхали привітати й підтримати не тільки батьки, а й брати та сестри, бабусі, дідусі, хресні батьки. Заступник директора управління освіти і науки Тернопільської ОДА п.Анна Зварич у своєму вітальному слові склала найщиріші побажання вихованкам. Також вона висловила подяку батькам, які вирішили подбати про добре християнське виховання для своїх дітей.
Зворушливим був виступ матері двох сестричок, одинадцятикласниці Соломії та десятикласниці Юлії,  п.Іванни Вацлави. Вона пишається тим, що її доньки навчаються у цьому чудовому закладі і заохочує інших батьків використати цю унікальну можливість для духовного та  інтелектуального зросту своїх дітей. Урочистості завершилися святковим обідом, після якого відбулися батьківські зустрічі.Немає коментарів:

Дописати коментар