середу, 16 березня 2016 р.

Майстер-клас з надання першої медичної допомоги

      Незважаючи на те, що всі люди знають про потенційні небезпеки і всіляко намагаються їх уникнути, нещасні випадки все ж трапляються. Бувають у житті ситуації, коли без першої медичної допомоги обійтися неможливо, особливо у такий складний час для нашої держави. Саме тому на прохання директора п. Анни 15 березня до колегіуму для дівчат «Знамення» завітала реанімаційна бригада м.Тернополя. 
      У майстер-класі взяли участь колегіантки та педагоги колегіуму «Знамення», а також вихованці Тернопільської Вищої Духовної Семінарії ім. Патріарха  Йосифа Сліпого. Медичні працівники продемонстрували різні способи надання першої невідкладної допомоги, застосовуючи медичне обладнання та підручні засоби, доступні кожному. Теоретичний матеріал супроводжувався навчальними відеофільмами. Заняття складалося з чотирьох тематичних блоків: 1)  перша медична допомога при втраті свідомості, інфаркті міокарда; 2) перша медична допомога при травмах верхніх і нижніх кінцівок; 3) перша медична допомога при кровотечах; 4) іммобілізація постраждалого. Особливо медичні працівники наголосили на діях при кульових пораненнях, при пораненнях, спричинених вибухами.
      Усі присутні мали можливість вдосконалити свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, зрозуміли, як грамотно і чітко діяти, щоб кваліфіковано надати першу медичну допомогу потерпілому. Адже кожен свідомий громадянин повинен володіти такими вміннями, адже саме від нас може залежати життя людини.

Немає коментарів:

Дописати коментар