четвер, 31 грудня 2015 р.

Владика Теодор (Мартинюк) провів передріздвяні реколекції для дівчат колегіуму «Знамення»

30 грудня у колегіумі «Знамення», що в с. Зарваниця, вітали Єпископа-помічника Тернопільсько-Зборівського Теодора (Мартинюка). Архиєрей прибув, щоб виголосити передріздвяні духовні науки для дівчат, які є вихованками навчального закладу.

Реколекції, які проводив для нас владика, розпочалися Архиєрейською Божественною Літургією. У проповіді Єпископ зосередив нашу увагу на словах апостола Якова про важливість терпінь, випробувань, як часу та особливої нагоди для зустрічі з Богом.
Саме темі зустрічі були присвячені усі духовні науки впродовж цього дня, зокрема, зустрічі Христа із багатим юнаком. Владика розкрив зміст цієї історії, провівши паралелі із сьогоденням, по-батьківськи звертався до колегіанток, випускниць закладу та працівників, що у серці зроджувалися відчуття особливої близькості Бога та розуміння важливості і неповторності запрошення прожити наше життя у любові та довірі до Господа.
Друга частина реколекцій – це роздуми над уривками послань Митрополита Андрея Шептицького різних років, зверненими до молоді та такими актуальними у наш час.
Особливо цінною була для усіх учасників цих духовних наук можливість бесіди із Владикою, а також нагода у мовчанні й тиші замислитись над своїм життям, поглянути на себе крізь призму Христових слів.
Реколекції завершилися архиєрейським благословенням, уділеним особисто кожному із присутніх.


 Немає коментарів:

Дописати коментар