суботу, 6 грудня 2014 р.

«Справжня любов чекає» в колегіумі для дівчат «Знамення»
Сьогодні, 6 грудня, у колегіум для дівчат «Знамення» завітав о. Олег Кобель – голова комісії  «Справедливість і мир» Стрийської єпархії, духівник руху «Справжня любов чекає», на запрошення директора колегіуму «Знамення» п. Анни Зварич. Молодіжний рух «Справжня любов чекає» ставить перед собою завдання донести до середовища молоді важливість зберігання дошлюбної чистоти та належного приготування до подружжя.  Цей рух  -  це український відповідник міжнародного Руху „True Love Waits”, який у світі налічує понад 2,5 млн. активних членів. 
Спочатку отець Олег мав зустріч з колегіантками, на якій розповів про зародження цього Руху. Зароджувався він, як і багато добрих ініціатив, випадково. Одного разу до отця підійшла дівчина, яка була учасником єпархіального вишколу волонтерів для таборів, щоб посвятити вервицю на палець. Вона розповіла, що хотіла б прийняти присягу чистоти до шлюбу, і показала отцю текст присяги. Ця дівчина дала свою присягу у присутності інших волонтерів та молоді. Так і розпочався Рух «Справжня любов чекає».
Отець говорив також про причини створення Руху і актуальність у теперішній час дотримання дошлюбної чистоти. Розказав про шкідливість дошлюбного сексу і, як альтернативу, подав християнське розуміння чистоти. Жити у чистоті необхідно ось чому
Сьогодні деякі «друзі» і пропаганда мас-медіа (фільми, пісні, інтернет...) переконують нас, що дошлюбні статеві стосунки ("вільний секс") є: 1) безпечні, 2) цікаві, 3) всі цим займаються.
 Якщо до шлюбу "СЕКС - БЕЗПЕЧНИЙ", то пам’ятай про його наслідки:


Вагітність
СНІД
Венеричні захворювання (деякі призводять до тяжкої повільної смерті!)
Герпес статевих органів
Хламідіоз
Гонорея
Сифіліс
Вірус папіломи людини та ін.


Стриманість від дошлюбних статевих стосунків, а не контрацептиви – ось єдиний, справді надійний спосіб запобігти "розбиванню" сердець, позашлюбній вагітності, венеричним захворюванням та іншим проблемам.
Міф, що"СЕКС - ЦІКАВИЙ".
Спробуймо зрозуміти, що справжня цікавість і радість полягає у чистих подружніх стосунках із доброю дружиною/добрим чоловіком на ціле життя. Поза подружжям - це важкий гріх проти 6-ї та 9-ї заповіді.
Статеві стосунки призначені тільки для одружених задля поглиблення любові і зачаття дітей.
З̓являється розуміння того, що світ пропонує фальшиві цінності, які спричиняють душевну пустку в молодіжному середовищі.
Суспільство, в якому сім̓я - морально сильна, просто приречене бути непереможним духовно.
Також колегіантки переглянули презентацію свідчень молоді, які є дійсними членами Руху.

Після зустрічі наша колегіальна родина мала Божествену Літургію, під час якої 11 колегіанток склали молитву-обіцянку і вступили до руху «Справжня любов чекає». Це було дуже гарно, дівчатка сповідалися, під час Літургії тримали запалені свічки, одна з колегіанток тримала білу троянду, як символ дівочої чистоти. Наприкінці Служби Божої дівчата прочитали молитву-обіцянку і кожній отець одягнув на палець колечко, яке свідчить про належність до Руху. Далі всі присутні помолилися Отче наш і Богородице Діво за сповнення їх добрих намірів.

2 коментарі:

 1. Радію за Вас, дорогенькі ЗНАМЕНЯТКА. Радію з Вами. Наслідуйте Пресвяту Богородицю, яка є найкращим прикладом до наслідування для дівчат, жінок. З молитвою і любов`ю Ваша п.Анна

  ВідповістиВидалити
 2. Мої щирі вітання!
  Дійсно гідний вчинок.
  Старайтеся дотримуватися своєї клятви!
  Терпіння і сильної віри вам!
  .........Христя Груховська,,,,,,

  ВідповістиВидалити