суботу, 26 липня 2014 р.

Літній табір 2014. Поїздка у Карпати

У колегіумі-інтернаті для дівчат «Знамення» 20 липня розпочав свою роботу літній табір. Відпочинок для колегіанток  цього року проходитиме у два етапи: перший – оздоровчо-туристичний, а другий – праці та відпочинку у колегіумі. У першому етапі табору, крім учениць 11 класу, беруть участь і нові колегіантки, які успішно пройшли співбесіду на новий навчальний рік.
У колегіанток дуже насичена програма. Адже першим етапом табору була поїздка у Карпати. Подорожуючи до цього мальовничого куточку України, ми також побували з екскурсіями у таких історично важливих містах нашого краю, як Бережани, Рогатин, урочище "Монастирок", Галич. Тут колегіантки оглядали не лише архітектурні пам’ятки, а й відвідували місцеві святині. Кінцевим пунктом нашої мандрівки стало місто Яремче, яке є центром туризму і відпочинку на Прикарпатті. 
На території Яремчанського краю ми відвідали Карпатський національний природний парк, екскурсовод якого познайомила нас із його урочищами, заповідниками, гірськими пішохідними маршрутами, водоспадами, флорою, фауною і, звичайно, гуцульською культурою, традиціями, світоглядом. 
Колегіантки побували також і у найбільшому гірськолижному курорті України – Буковелі, де на канатній дорозі милувалися панорамою Карпат: мальовничими пагорбами, вкритими густими хвойними і листяними лісами; узгiр’ями, що спускають смарагдові килими до шумливих рiк, спокiйними верховинами, де бродять тiнi забутих предкiв. 
Наступного дня усі гуртом вирушили у похід до водоспаду Гук Женецький, який знаходиться на території Карпатського національного природного парку. Шлях до водоспаду пролягає між гірськими хребтами Хом’як-Синяк і Явірник. 
Завершальним етапом поїздки став Яремчанський каскадний водоспад Пробій на річці Прут, біля якого знаходиться сувенірний ринок. Тут колегіантки познайомилися з практично всіма видами народно-прикладного мистецтва Гуцульщини та послухали неповторну говірку місцевих жителів. 
Крім походів та екскурсій, програма табору включала спортивні ігри, розваги, банси, пікніки, спів патріотичних та духовних під гітару тощо. Неодмінною і дуже важливою складовою мандрівки був духовний провід учениць. З цією метою під час подорожі отцем-духівником проводилися духовні науки, розважання, вивчення релігійних пісень, обов’язковою була щоденна участь у Божественній Літургії у місцевій церкві, участь у Вечірніх Богослужіннях у монастирі святого пророка Іллі, що знаходиться у стародавньому селищі Дора.
Багато колегіанток пройшли саме тут, серед карпатських зелених круч, свій перший похід, зустріли нових друзів, привезли безліч спогадів. Таким чином дівчата мали можливість познайомитись одне з одним, краще пізнати Бога, вдосконалитися на духовному рівні і провести активний, веселий відпочинок.

У БережанахУрочище "Монастирок"


У Рогатині

У ГаличіЯремче

 Карпатський національний природний парк 


Канатна дорога у Буковелі

Похід до водоспаду Гук
Яремчанський каньйон. Водоспад Пробій


1 коментар:

  1. Здравствуйте!

    Спасибо за Ваш блог! Мне очень интересено! Подскажите пожалуйста, как я могу добратся до тех мест где Вы побывали с отеля Подгорье http://www.hotel-podgore.com.ua/ Мне нужен точный маршрут на общественном транспорте. Буду ждать от Вас ответа ниже. Спасибо.

    ВідповістиВидалити