вівторок, 18 лютого 2014 р.

Cвяткування 122-ї річниці з дня народження Патріарха Йосифа Сліпого

«Молитву мовлю до нашої небесної заступниці і владичиці Богородиці Приснодіви. Прийми під Свій могутній Покров нашу українську церкву і наш український нарід», — це слова із заповіту Патріарха, Кардинала, Глави Української Греко-Католицької Церкви — Йосифа Сліпого. Він жив заради України і її народу, працював, страждав, терпів за неї муки і з думкою про неї помирав. Значення цієї постаті в історії, як церкви, так і держави загалом, важко переоцінити, переконані науковці.
Вчора, 17 лютого, день народження патріарха Йосифа Сліпого. Кожного року в цей день в колегіумі ми згадуємо цю величну постать. Цього року колегіантки мали можливість подивитися фільм «Йосиф Сліпий. Молитва за Україну», у якому розповідалося про життєвий шлях Патріарха і про ті сподвижницькі справи задля Української Греко-Католицької Церкви.Блаженіший Патріарх, Кардинал Йосиф Сліпий був і залишається, серед інших достойників Українського народу, духовним світочем, батьком, ісповідником віри, незламним захисником людської гідності перед безбожниць ким руйнівним режимом. Визнаним богословом, науковцем, письменником світового значення. Ціле своє життя, не втрачаючи надії навіть у найважчі часи для нашого народу, Блаженніший Патріарх Йосиф жертвував на вівтар служіння Богові та Україні.

1 коментар:

  1. Так, я можу погодитися з тим, що деякі так звані заклиначі є шахрайством, тому що я став жертвою кілька тижнів тому, тому що я так прагнув повернути свого коханого чоловіка Шкурко, звідки я знаю, що деякі заклиначі є шахраями це коли ви починаєте спілкуватися з ними по електронній пошті або телефону Whatssap, і немає жодних доказів того, що ваша робота була виконана або показуючи вам фотографії поперечного розрізу їх храму під час процедури привороту, або ви просите розповісти заклинателя Ви, що робити вдома, любовна процедура правопису повинна бути практичною, вимовляючи молитви-заклинання також у вашому особистому вільному просторі вдома. Заклинатель Дрігбіновії реальний, тому що він розповість вам, як зробити приворот самостійно у вашому домі, вільному місці вночі, коли всі інші сплять у вашому домі, тоді Дрігбіновія дасть вам інструкцію, як зробити так, щоб молитва заклинала працювала. самостійно, не турбуючи і не вимагаючи більше грошей. Ось як відрізнити фальшивого заклинателя та справжнього справжнього працюючого заклинателя, який добре працює. Я виявляю це сам, і це працює для мене після того, як я вимовляю якусь молитву заклинання у своєму власному домі, Дрігбіновія розповідає мені все, що потрібно було зробити. Я уважно виконувала всі його вказівки і протягом наступних двох днів мені подзвонив мій колишній коханий Шкурко, він повернувся до мене того ж тижня, коли була зроблена молитва привороту. це дійсно так, я скористався цією можливістю, щоб порекомендувати канал заклинань Drigbinovia всім, хто шукає справжнього заклинателя, щоб терміново повернути колишнього партнера doctorigbinovia93@gmail.com WhatsApp його за номером +12162022709 дякую всім, що виділили час на читання та Бажаю всім удачі та щастя у ваших любовних стосунках/шлюбах. благослови вас бог.

    ВідповістиВидалити