середу, 27 листопада 2013 р.

Вечорниці… вечорниці…
Кожен, хто не черствіє душею, хто сповнений любові доброти до української  спадщини повертається до традицій свого народу. Здавна існувала у нашого народу чудова традиція – вечорниці.
Вечорниці або досвітки — одна з форм осінньо-зимових вечірніх розваг. На вечорницях оповідали казки, танцювали, поєднуючи дозвілля з роботою. Зазвичай спочатку сходилися дівчата, пізніше з’являлись і хлопці. В будні дні на вечорницях дівчата, бувало, працюють: прядуть починки, шиють сорочки або вишивають рушники собі на придане Хлопці ж залицяються до дівчат, розповідають їм різну бувальщину та небилиці, співають пісень, танцюють — заважають дівчатам працювати.
24 листопада ми знову зібралися у дружньому родинному колі, щоб разом із Бучацьким колегіумом св. Йосафата поспівати, пожартувати, та порадіти на українських вечорницях. Це вже стало хорошою традицією для наших навчальних закладів перед постом влаштовувати таке свято.
Віддаючи шану минулому, беручи усе найкраще у наше сьогодення, ми на вечорницях відроджуємо усе найдорожче, що є у нашого народу: його мову, пісню, історію, щоб знати і берегти традиції своєї Батьківщини і нести у своїй душі те найкраще, що є у нас, українців!

Добрий вечір, добрим людям
Радо вас вітаємо.
Українські вечорниці
Ми розпочинаємо!
Українські вечорниці
Починаєм вже не перший раз.
Хай веселий сміх іскриться
В серці кожного із нас!
Хай дзвінке, веселе слово
Пружно рветься в небеса,
Наша пісня пречудова
Хай ніколи не згаса!

 


Спочатку нас поділили на 4 командиКомпетентне журі


Ми мали придумати назву команди і наш девіз


Ось так в нас вийшло

Далі ми відповідали на запитання і відгадували загадки


І, звичайно ж, багато багато-багато співали


Також хлопці мали змогу показати свої «перукарькі» здібності
Переможцям вручили ПРИЗ


А далі були танці

Найбільше всім подобався «Королівський банс»


Немає коментарів:

Дописати коментар