четвер, 5 вересня 2013 р.

Благослови, Пречиста Мати, щасливо колегіальний рік почати!

Першого вересня у колегіумі-інтернаті «Знамення» знову радісно продзвенів  дзвінок, сповіщаючи про початок навчального  року. Цей погожий недільний вересневий день вже вкотре зібрав разом усю колегіальну родину на подвір’ї начального закладу, яка урочистим походом вирушила до чудотворного місця. Адже святкування початку нового навчального року як завжди розпочалися вранці зі спільної Божественної Літургії у церкві Пресятої Євхаристії.  Отець Зеновій, духівник колегіуму, поблагословив колегіанток, їхніх батьків, вчителів та усіх присутніх на щасливий навчальний рік, побажав успіхів у навчанні. Гарною традицією у колегіумі-інтернаті «Знамення» є посвята нових учениць та вчителів, що відбулася вкінці Богослужіння.
Після освячення усіх приміщень закладу  колегіальна родина зібралась на подвір’ї, аби виголосити вітальні слова винуватцям свята. Оскільки тут, на урочистій лінійці, вона приймала у свої ряди з відкритим серцем і щирим словом двадцять двох нових учениць.

Особливим був цей день і для одинадцятикласниць. Адже це останній раз колегіум для дівчат «Знамення» вітав їх з початком навчального року. На святкуванні були присутні і випускниці минулих років, які сумують за колегіумом і з радістю приїжджають у Зарваницю. Також привітали учениць та педагогічний колектив з початком навчального року і шановні гості: п. Наталія Моравська – заступник директора департаменту освіти і науки Тернопільської ОДА та п. Наталія Гавдида кандидат філологічних наук та від сьогоднішнього дня вчитель англійської мови «Знамення». Урочистості завершилися святковим обідом, після якого відбулися батьківські зустрічі.
Урочиста посвята

Після святкової літургії

Урочиста лінійка
Привітання нашої другої мами

Вітання п. Наталії Моравської


Немає коментарів:

Дописати коментар