неділю, 19 травня 2013 р.

Відкритий урок з інформатики


Сьогодні, а саме 16.05.2013 року Божого, у колегіумі-інтернаті « Знамення», що знаходиться у МДЦ Зарваниця, відбувся відкритий урок із інформатики на тему "Створення електронного учнівського портфоліо творчих робіт у застосунку OneNote" . 


 6 учениць представляли свої творчі роботи,  зроблені у OneNote. Слухачами були  20 вчителів інформатики із Теребовлянського району. 
Кожна із учениць розповідала, що їх спонукало працювати у OneNote. Історії були різні і цікаві.
  Хід уроку був такий:
Вступне слово вчителя - Попель Світлани Михайлівни.

Першою виступила Анна Шевчук із своїм творчим портфоліо, яка показала  своє найкраще відео про Зарваницю.
Другою була Ліза Дубінська, яка поділилась своїм творчим портфоліо і найкращою роботою у ньому - калькулятором, зробленим у  Delphі.
  
Третьою виступила Іра Дичко. В неї було спільне портфоліо із Наталею Лихо. Дівчата від початку навчального року роблять все разом.  Їхня найкраща робота зроблена в Accses. Це була база даних «Література XX ст.».


Четвертою  -  Батицька Леся із своєю зірковою роботою «Ліна Костенко».
П’ятою була Любов Яремкевич, яка продемонструвала  два відео про школу:№1 і №2.
Потім Світлана Михайлівна ще трішки поділилася інформацією із присутніми вчителями, як працювати у OneNotе, та дала усім домашнє завдання.


Урок пройшов успішно. Всім сподобалось. Казали, що ми незвичайні, відрізняємося від їхніх учнів духовністю. Дехто із учителів навіть запалився такою працею.
Потім дівчата пішли на свої уроки, а для вчителів  після п’ятихвилинної перерви відбувся «Майстер-клас».

Немає коментарів:

Дописати коментар