четвер, 22 листопада 2012 р.

Зустріч із Блаженнішим Любомиром Гузаром
Емеритований Верховний Архієпископ Києво-Галицький Української Греко-Католицької Церкви Любомир Гузар 21 листопада  2012 року в Марійському духовному центрі «Зарваниця» зустрівся з ученицями колегіуму-інтернату «Замення» і одинадцятикласниками ЗОШ І-ІІІ ст. с. Озерна Зборівського р-ну. На зустрічі були присутні також Голова комісії з питань освіти і виховання Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії о. Володимир Демчук, духовний провідник  Озернянської школи о. Михайло Пеняга та вчителі навчальних закладів.
У вступному слові Блаженніший Любомир Гузар подякував за нагоду зустрітися та наголосив на важливості цього заходу для себе особисто, оскільки дуже любить Зарваницю.
Питання, адресовані почесному гостю, торкались різних сфер духовного, світського й освітнього життя: як молодій особі шукати своє місце у житті, як зберегти свою християнську ідентичність, як бути корисним для суспільства. Зазначив, що ми можемо найкраще виявити свої християнські переконання прикладом власного життя. Це –  найкрасномовніше свідчення для нашого оточення.  
З приємністю і теплотою згадував Блаженніший свої дитячі, шкільні, юнацькі роки, свою першу зустріч маленьким 6-ти літнім хлопцем з Митрополитом Андреєм Шептицьким, який пізніше був прикладом для нього. Особливу увагу звернув на два аспекти життя Патріарха Йосифа: віру й вірність, постійний вияв своєї віри та служіння науці.  Їх назвав моментами для роздумів – як кожен з нас «може послужити своєму народові і своїй Церкві» та закликав: «Будьте собою, застановляйтеся, хто ви є. Працюйте над собою і здобувайте свідомість своєї тотожності, щоб якнайкраще працювати і служити Богові».
 “Любити самого себе означає розуміти, звідки я взявся, розуміти, що я існую, бо на це Воля Божа, бо саме Бог дав мені дар життя, талант і всі мої уміння. Він дав мені обов’язок робити певні речі в цьому світі. Лише після усвідомлення цього з’являється розуміння нашої важливості у світі”, – зазначив Любомир Гузар.
На закінчення зустрічі директор колегіуму «Знамення» п. Анна Зварич подякувала Верховному Архієпископу Києво-Галицького Української Греко-Католицької церкви Блаженнішому Любомиру Гузару за зустріч і  подарувала футболку із зображенням емблеми колегіуму «Знамення – світло моєї душі» і з написом «Зарваниця».

Перед приїздом Блаженнішого Любомира Гузара

Блаженніший Любомир Гузар отримав від нас подарунок )

Розмова )))

Немає коментарів:

Дописати коментар