пʼятницю, 20 липня 2012 р.

Розпочався табір!!!!

 У колегіумі-інтернаті для дівчат «Знамення», що знаходиться у селі Зарваниця, 7 липня розпочав свою роботу англомовний табір. Упродовж вечора цього дня та наступного ранку проходила реєстрація та поселення учасників. Всього у таборі братиме участь 17 учениць 11-го класу та кандидаток на новий навчальний рік. Також навчатися та відпочивати у таборі виявили бажання.      
8 липня о 14.30 відбулося урочисте відкриття табору, де адміністрація колегіуму, вчителі, вихователі, аніматори та діти вітали у стінах свого навчального закладу вчителя англійської мови – п.Риту Дрісен. Вона мешкає у с. Рансті, що знаходиться в північній частині Бельгії. За фахом п.Рита – вчитель англійської мови із 30-річним стажем. Вона вперше приїхала на Україну, ласкаво погодившись допомоготи ученицям колегіуму покращити своє знання англійської мови, особливо на розмовному рівні. В цьому її допомагатимуть аніматори-перекладачі. Адже на таборі існує правило: всі без винятку повинні розмовляти іноземною.
В учасників табору дуже насичена програма. Крім занять з англійської мови, для учениць організовуються наступні заходи: таборові ігри, спортивні ігри, розваги, банси, карооке, квілінг, естафети, екскурсії мальовничими куточками Західної України тощо. У рамках розширення соціокультурної компетенції учениці будуть брати участь у різноманітних тренінгах, займатимуться інформаційно-просвітницькою роботою, зокрема планується проведення акції «За життя», що спрямована проти абортів. Неодмінною і дуже важливою складовою табору є духовний провід учениць. З цією метою проводитимуться духовні науки, вивчення релігійних пісень, щоденна участь у Божественній Літургії, яку дівчата співатимуть самі, участь у Вечірній, Акафістах тощо.
 Таким чином дівчата мають можливість вивчити англійську мову, познайомитись одне з одним, краще пізнати Бога, провести активний відпочинок тут, у чудотворному місці Зарваниці під покровом та заступництвом Зарваницької Божої Матері.


Немає коментарів:

Дописати коментар