znamennia@list.ru

пʼятниця, 21 жовтня 2016 р.

Учениці колегіуму-інтернату «Знамення» долучилися до Європейського тижня коду

20 жовтня 2016 року вони стали учасниками заходів  у рамках Європейського тижня коду, що проводився у STEM-центрі «Цифрові ерудити» фізико-математичного факультету спільно із Управлінням освіти та науки Тернопільської державної адміністрації під егідою EU Code Week Ambassadors в Україні.
Колегіантки Аушева Марія та Бучинська Тетяна взяли участь у майстер-класі з програмування, проходили годину коду, відвідали воркшопи з проектування та програмування роботів на платформах Lego та Arduino, ознайомились із технологією 3D друку. Дівчата були дуже приємно вражені атмосферою, ставленням організаторів, позитивом, який панує на фізико-математичному факультеті.
Як зазначають організатори заходу, формування навичок кодування не тільки сприяє розвитку критичного мислення молоді та навичок цілепокладання,  а й підвищує цифрові навички для оволодіння майбутніми професіями у сфері ІТ, такі акції сприяють мотивації учнів у сфері науки, інженерії, програмування, фізики та математики. І справді, хоча це були дуже інтенсивні заняття, дівчата після повернення у колегіум ще довго ділилися приємними враженнями та навіть шкодували, що раніше не змогли взяти участь у таких навчаннях. Учениці отримали сертифікати та додаткову мотивацію для старанної, наполегливої праці для розвитку своїх здібностей та талантів.

Сердечне спасибі організаторам - викладачам кафедри інформатики та методики її викладання та волонтерам STEM-центру і добрих звершень нашим ученицям.2 коментарі:

 1. НАЙКРАЩІ, НЕ ЗУПИНЯЙТЕСЬ, ПРАЦЮЙТЕ, ВЧІТЬСЯ.ВИ ПРОСТО МОЛОДЦІ! ЛЮБЛЮ ВАС. ОБНІМАЮ.З МОЛИТВОЮ І ЛЮБОВ"Ю У ХРИСТІ ЗАВЖДИ ВАША П.АННА

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Таня Бучинська23 жовтня 2016 р. о 19:00

   Пані Анно, щиро дякуємо) ми стараємося, дуже-дуже любимо вас)))♥

   Видалити