znamennia@list.ru

неділя, 11 червня 2017 р.

День подяки у колегіумі «Знамення»

І кожен фініш – це по суті старт…
Ліна Костенко


     Теплого червневого ранку колегіум для дівчат «Знамення» знову чекав гостей. Колегіальне подвір’я огортала літня прохолода, наповнена пахощами духмяних ірисів. Усі з хвилюванням очікували винуватців свята. Ось і вони: юні красуні – чарівні випускниці. Сьогодні у них особливий день, останнє колегіальне свято – День подяки!       
     15 колегіанток отримали чудовий подарунок від Боголюбивого Владики Теодора – мудрі, духовні настанови та благословення на щасливу життєву дорогу. Почесним гостем свята став голова Тернопільської обласної ради п.Віктор Овчарук, який звернувся до випускниць з вітальними словами з нагоди Дня подяки.     
    Урочистості традиційно розпочалися Божественною Літургією, яку очолив голова комісії освіти і виховання УГКЦ Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії о.Микола Медюх у співслужінні з духівниками колегіуму о. Зеновієм Пахолком та о. Петром Пастухом.        
      Емоціями хвилювання та радості були наповнені серця присутніх на святковому концерті. Ніжними та елегантними виглядали дівчата, одягнені у святкові різнобарвні вишивані сукні. Фотокамери спостерігали за кожним рухом випускниць. І кожен новий кадр одразу ставав історією їхнього життя. Стримано-стурбованими та водночас гордими й щасливими за дівчат були їхні батьки та вчителі.    
   Безліч щирих та зворушливих вітань линули на адресу випускниць від заступника начальника управління освіти і науки Тернопільської ОДА п. Анни Зварич, в.о.директора колегіуму п.Люби Білінської, класного керівника  п.Марії Дублик, мами одинадцятикласниці п.Олі Явної. На святі по-особливому урочисто звучали імена успішних колегіанток, які були нагороджені дипломами за перемоги у предметних олімпіадах та конкурсах, грамотами за високі досягнення у навчанні, активну творчу та наукову діяльність у колегіальному житті. Долучилися до вітань випускниць їхні наступниці – десятикласниці. Вони подарували своїм подругам власноруч виготовлені торбинки, оздоблені вишивкою, в які поклали Новий Заповіт, просфору та пучечок солі.     
   Святкування продовжила неофіційна частина – фотоспогади із колегіального життя, вручення жартівливих грамот і подарунків, пісенна та танцювальна програма…        
 
     ЕПІЛОГ            
   Незабутній тихий червневий вечір проводжає колегіанток у доросле життя. Відтепер він назавжди стане для них прощальним акордом безтурботного дитинства і початком ново шляху дорослими світами. Але у пам’яті дівчат назавжди залишаться незабутні спогади про те, як разом зустрічали світанок, як поспішали на спільну молитву, «не квапились» на уроки, сміялися і плакали, ділили трапезу, як обіцяли ніколи не забувати одна одну.        
    «З журбою радість обнялась…» Сумно, бо прийшов час прощання. Радісно, бо маємо ким пишатися, бачимо плоди наполегливої вчительської праці – 15 чарівних, елегантних, добрих, розумних, свідомих українок, справжніх леді. Віримо, що наші випускниці "будуть світлом для світу" і своїм прикладом, своїм життям доведуть, що у колегіумі  «Знамення» навчаються найкращі дівчата.     
    Любі колегіантки, дякуємо за океан позитиву! Ми Вас дуже любимо! Ви назавжди у наших серцях! Опіки Зарваницької Матері Божої! До нових зустрічей!
     А «Знамення» восени знову зустрічатиме нових колегіанток, щоб вивчити, виховати ще одне молоде покоління і одного літнього дня провести до колегіального порогу та благословити МОЛОДУ УКРАЇНСЬКУ ХРИСТИЯНСЬКУ ЕЛІТУ на щасливу і неповторну життєву дорогу.
Немає коментарів:

Дописати коментар